Beauty à la carteZcela jedinečná technologie, kterou SALIN de BIOSEL nabízí, je osobní péče Beauty à la carte. V prodeji je výhradně pro profesionální použití. Podstatou této technologie je dodání vitamínů do Vaší pokožky, které zrovna potřebuje. Technologie obsahuje 10 stopových prvků nazvaných Fytoligo, 2 energetické regulátory, regulátory 5 funkcí kůže a 3 kompletní vitamíny. Na základě kritérií k jednotlivým formulím je Vaší pleti doporučena výživa, které se přidá do krému nebo masky během kosmetické procedury. Zlepšení pleti je vidět hned po prvním použití.

Tato osobní péče je v kosmetickém průmyslu zcela ojedinělá a může se hrdě řadit do kategorie estetické medicíny. BIOSÉQUENTIELLE formule
SALIN de BIOSEL klade důraz na ingredience, které jsou v produktech obsaženy. Tato formule se dá jednoduše přeložit jako "výživa z rostlin".

Bioséquentielle formula je dokonalá kombinace přírodních bio ingrediencí v podobě kořenů, kůry stromů, listů a květů z více než 100 druhů rostlin. Pečlivě vyvážený poměr jednotlivých složek tak poskytuje skutečně jedinečnou péči, kvalitu a hlavně skvěle vypadající pleť.

Na obalu každého produktu je napsáno, jaká konkrétní Bioséquentielle formule se v něm nachází. Každý produkt má jedinečné složení, které napomáhá ke zlepšení pleti v její konkrétní problematice. 

SALIN de BIOSEL se vymaňuje z kosmetického průmyslu právě díky jeho vizi, že by tělo mělo přijímat jen přírodní produkty, které nejvíce omezují chemické přísady, které pleť naopak ničí nebo ji dlouhodobě vysilují. 

Energetická indetita


Energetická identita je další velmi důležitá součást produktů SALIN de BIOSEL. Protože energie je všude, tak i naše pleť má určitou energetickou hladinu, kterou je potřeba neustále udržovat v rovnováze.

SALIN de BIOSEL rozlišuje rostliny, které žijí na stinných místech a v chladu (Yin rostliny) a rostliny, které mají rády slunce a vyskytují se v teplých oblastech (Yang rostliny) a s nimi pak pracuje. Vždy je potřeba klientce prohlédnout pleť a zjistit, zda má například sklon k zarudnutí (potřebuje ochladit pleť produkty Yan) nebo má naopak sklon k tvorbě vrásek (potřebuje ohřát pleť produkty Yang). Takových dělení nabízí SALIN de BIOSEL celou řadu.

Salin de Biosel věří, že právě správná energie je podstatou krásné pleti.

Čisté, přírodní a raw ingredience
Každá rostlina, která je v produktech SALIN de BIOSEL, musí splňovat velmi přísná kritéria výběru.

Vždy se vybírájí pouze lokální surovniny v daném kraji (Provence- levandule, Toskánsko- olivový olej, sůl z Mrtvého moře, Bretagne- mořské řasy, atd.). 

Všechny ingredience jsou z kontrolovatelného ekologického zemědělství (nepoužívají se chemická hnojiva, ani GMO- geneticky modifikovatelné organismy). V produktech také nenajdete konzervanty, parabeny, propylenglykoly, sulfáty sodné, ropné deriváty, minerální oleje, chemická barviva, živočišné produkty a mnoho dalších.

 .